Linkin Park Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво мислите за албума?

2 posters

Go down

Какво мислите за албума? Empty Какво мислите за албума?

Писане  lpforever Вто Яну 08, 2013 10:34 pm

Какво мислите за LIVING THINGS? Кои са силните и слабите му страни?
Лично за мен е един приемлив експеримент, има хубави песни, но електрониката е доминираща, а това не ми харесва. Господин Делсън можеше да се стегне малко и да напише по-сложни рифове. Миксирането малко понакуцва - китарите на някои песни почти не се чуват, особено акустичната китара на Castle Of Glass. Барабаните са много елементарни, а на някои места са заменени със електронните бийтове на Мистър Хан. Честър както на всеки албум дава всичко от себе си. Можеха да направят още няколко по-бурзи и малко по-здрави парчета за откачане и да развият Victimized. Burn It Down ми звучи като детска песничка.
Добри песни: Lost In The Echo, In My Remains, I'll Be Gone, Victimized, Roads Untraveled, Powerless (любима)
Слаби песни: Burn It Down, Lies Greed Misery, Skin To Bone, Until It Breaks
lpforever
lpforever

Брой мнения : 12
Join date : 12.12.2012

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за албума? Empty Re: Какво мислите за албума?

Писане  LinkinGirl97 Чет Яну 10, 2013 7:34 pm

Лично аз много харесвам Living Things. Има супер стабилните и хубави песни. Може би най не ми харесва Victimized, макар че точно тази песен най-много прилича на старите ЛП. Всички други песни са МЕГА и след толкова мноооого слушане още не са ми омръзнали. ((:
LinkinGirl97
LinkinGirl97

Брой мнения : 31
Join date : 12.12.2012
Age : 26

http://lpgirlbulgaria.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите